Heinz Kühle

(1909-1965)

  • Heinz Kühle

    (1909-1965)

    U piva

    Položka č.: 619

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 12:56

    akvarel, tužka, papír, 42 x 34 cm, sign. LD Heinz Kühle, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • Heinz Kühle

    (1909-1965)

    Víno

    Položka č.: 620

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 12:57

    akvarel, tužka, papír, 46 x 33,5 cm, sign. LD Heinz Kühle, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

  • Heinz Kühle

    (1909-1965)

    Se sudem

    Položka č.: 621

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 12:58

    akvarel, tužka, papír, 42,5 x 34 cm, sign. LD Heinz Kühle, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná