Vladimír Kopecký

(1928-2016)

  • Vladimír Kopecký

    (1928-2016)

    Květina s motýlem

    Položka č.: 600

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 12:37

    litografie, 64 x 32 cm, sign. LD V. Kopecký, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Vladimír Kopecký

    (1928-2016)

    Bodlák

    Položka č.: 601

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 12:38

    litografie, 64 x 35 cm, sign. PD V. Kopecký, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)