Jelizaveta Ginčanskaja

  • Jelizaveta Ginčanskaja

    Procházka po Praze

    Položka č.: 490

    Vyvolávací cena: 6.400 CZK (267 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 10:47

    olej, plátno, 2022, 50 x 40 cm, sign. na zadní straně Liza Hinchanska, klínový rám, na zadní straně popsáno autorkou, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 6.400 CZK (267 €)

  • Jelizaveta Ginčanskaja

    Pírka

    Položka č.: 491

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 10:48

    olej, malířská lepenka, 2024, 50 x 70 cm, sign. na zadní straně Hinchanska Yelyzaveta, na zadní straně popsáno autorkou, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)