Koloman Fodor

  • Koloman Fodor

    Útok dravce

    Položka č.: 485

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 10:42

    akvarel, tuš, papír, 20,5 x 7,5 cm, sign. PD Koloman Fodor, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)