Václav Fiala

  • Václav Fiala

    Záliv

    No.: 451

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 27. 09. 2024 10:08

    dřevoryt, 29, 5 x 23, 9 cm, sign. PD V. Fiala, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID2**1 History of bids

  • Václav Fiala

    Toskánsko

    No.: 452

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 27. 09. 2024 10:09

    dřevoryt, 31, 7 X 42, 5 cm, sign. PD V. Fiala, při okrajích mimo tisk mírně poškozeno, vodní skvrna na papíře, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Václav Fiala

    Japonská krajina

    No.: 453

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 27. 09. 2024 10:10

    dřevoryt, 39, 5 x 29, 1 cm, značeno LD v desce VF, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Václav Fiala

    Vesnice

    No.: 454

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 27. 09. 2024 10:11

    dřevoryt, 30, 1 x 40 cm, značeno LD v desce V. Fiala, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Václav Fiala

    Lov

    No.: 455

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 27. 09. 2024 10:12

    dřevoryt, 36, 8 x 46, 4 cm, při okrajích mimo tisk mírně poškozeno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Václav Fiala

    Indonésie

    No.: 456

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 27. 09. 2024 10:13

    dřevoryt, 49, 8 x 35, 7 cm, při okrajích mimo tisk mírně poškozeno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (17 €)