Irena Makoveeva

  • Irena Makoveeva

    Kohouti

    No.: 673

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 27. 09. 2024 13:50

    suchá jehla, 2004, 29,2 x 39,4 cm, sign. PD Makoveeva I. 2004, č. 10/100, značeno v desce M 2004 И, lehce zažloutlý a mírně ohmataný papír, na jednom místě odřený, mimo tisk mírně ušpiněný, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

  • Irena Makoveeva

    Husy

    No.: 674

    Planned termination: 27. 09. 2024 13:51

    suchá jehla, 2004, 29,3 x 39,3 cm, sign. PD Makoveeva I. 2004, č. 16/100, značeno v desce M 2004 И, papír mírně ohmataný, rožky lehce ohnuté, horní okraj na zadní straně podlepený lepenkou, Aantiqari.at Radhošťská,

  • Irena Makoveeva

    Štvanice

    No.: 675

    Planned termination: 27. 09. 2024 13:52

    suchá jehla, 2001, 15,6 x 22,3 cm, sign. PD Makoveeva I. 2001, č. 54/70, značeno v desce M 2001 И, v papíře mimo tisk vodotiskové razítko Fabriano, papír mírně ohmataný, rožky lehce ohnuté, horní okraj na zadní straně podlepený lepenkou, lehce ušpiněný mimo tisk, Aantiqari.at Radhošťská,

  • Irena Makoveeva

    Koza

    No.: 676

    Planned termination: 27. 09. 2024 13:53

    suchá jehla, 2003, 20,7 x 24,3 cm, sign. PD Makoveeva I. 2003, značeno v desce M 2003 И, v papíře mimo tisk vodotiskové razítko Fabriano, papír mírně ohmataný, rožky lehce ohnuté, horní okraj na zadní straně podlepený lepenkou, lehce ušpiněný mimo tisk, Aantiqari.at Radhošťská,