V. Hrušková

  • V. Hrušková

    Položka č.: 522

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 11:19

    olej, plátno, 10 x 11,8 cm, sign. LD V Hrušková, rám, vzadu na rámu nalepen štítek s věnováním, papírová pasparta mírně zašlá, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)