Karel Rélink

(1880-1945)

  • Karel Rélink

    (1880-1945)

    Důvěrný rozhovor

    No.: 822

    Auction price: 5.000 CZK (209 €)

    Planned termination: 27. 09. 2024 16:19

    akvarel, tuš, papír, 1928, 31,5 x 28,5 cm, sign. LD Karel Rélink 1928, rám, měřen výřez pasparty, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. V. Brožík at teh Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 5.000 CZK (209 €)