Karel Rélink

(1880-1945)

  • Karel Rélink

    (1880-1945)

    Důvěrný rozhovor

    Položka č.: 822

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:19

    akvarel, tuš, papír, 1928, 31,5 x 28,5 cm, sign. LD Karel Rélink 1928, rám, měřen výřez pasparty, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Brožíka na Akademii výtvarných umění v Praze

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)