Jiřina Hartingerová-Tobolíková

  • Jiřina Hartingerová-Tobolíková

    Cirkus

    Položka č.: 505

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 11:02

    litografie, 1982, 12,7 x 18 cm, sign. J. Hartingerová - Tobolíková 82, pasparta, č. 93/150, látková páska pasparty mírně zašlá, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)