Miroslav Hořánek

(1925-1995)

  • Miroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Zasněný klaun

    No.: 520

    Auction price: 850 CZK (36 €)

    Planned termination: 27. 09. 2024 11:17

    litografie, 1990, 38,5 x 31,1 cm, sign. PD Hořánek 90, č. 89/119, LD razítko autora, u horního okraje papír uprostřed lehce pokrčen, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 850 CZK (36 €)