Laura Limbourg

(1996)

  • Laura Limbourg

    (1996)

    Vase

    Položka č.: 661

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 13:38

    litografie, 2023, 48,5 x 37 cm, sign. PD Laura Limbourg 2023, A. T.

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

  • Laura Limbourg

    (1996)

    Tiger

    Položka č.: 662

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 13:39

    litografie, 2023, 37 x 48 cm, sign. PD Laura Limbourg 2023, A. T.

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)