Markéta Kolářová

(1993)

  • Markéta Kolářová

    (1993)

    Flétnistka

    No.: 591

    Auction price: 1.800 CZK (75 €)

    Planned termination: 27. 09. 2024 12:28

    litografie, 2021, 59 x 43 cm, sign. PD Markéta Kolářová 2021, č. 85/100

    Current price: 1.800 CZK (75 €)