Ewa Nemoudry

  • Ewa Nemoudry

    Kuk

    Položka č.: 705

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 14:22

    litografie, papír, 54,5 x 43 cm, sign. PD E. Nemoudry, č. 65/80

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

  • Ewa Nemoudry

    Il m´avait invitée en jour

    Položka č.: 706

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 14:23

    litografie, papír, 64 x 48 cm, sign. PD E. Nemoudry, č. 39/60

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

  • Ewa Nemoudry

    Mémoires d´une Jeune fille rangée

    Položka č.: 707

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 14:24

    litografie, papír, 65 x 49 cm, sign. PD E. Nemoudry, č. 4/70

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)