Ludmila Jiřincová
Hlava ženy III
Položka č.: 547Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 11:44
litografie, 16 x 10,5 cm, sign. DU L.Jiřincová, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Ludmila Jiřincová
Položka č.: 548Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 11:45
litografie, 13 x 8,4 cm, sign. DU L.Jiřincová, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Ludmila Jiřincová
Kristus. Báseň Josefa Hrubého
Položka č.: 549Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 11:46
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Ludmila Jiřincová
Dívka a měsíc
Položka č.: 550Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 11:47
cerografie, 15,4 x 14 cm, sign. DU L.Jiřincová, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Ludmila Jiřincová
Ploštice
Položka č.: 551Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 11:48
litografie, 5,5 x 8,3 cm, sign. DU L.Jiřincová, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Ludmila Jiřincová
Všecek smutek světa
Položka č.: 552Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 11:49
litografie, 14,5 x 13 cm, sign. DU L.Jiřincová, V paspartě, vloženo v deskách z pevného papíru., grafický list k úmrtí básníka Jaroslava Seiferta., Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a …
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Ludmila Jiřincová
Tvář
Položka č.: 553Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 11:50
lept, 14 x 9 cm, sign. DU L.Jiřincová, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Ludmila Jiřincová
Tvor, Kytka (konvolut dvou grafik)
Položka č.: 554Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 11:51
lept, litografie, 7,2 x 4, 9,5 x 5 cm, sign. DU L.Jiřincová,.sign,. PD L.Jiřincová, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Ludmila Jiřincová
Dívka s květy ve vlasech
Položka č.: 555Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 11:52
litografie, 15,4 x 14 cm, sign. LD L.Jiřincová, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Ludmila Jiřincová
Lastura
Položka č.: 556Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 11:53
lept, 1984, 14, 5 x 11, 5 cm, sign.PD L. Jiřincová, PF 1984, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Ludmila Jiřincová
Ve větru
Položka č.: 557Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 11:54
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Ludmila Jiřincová
Král
Položka č.: 558Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 11:55
Ludmila Jiřincová
Dáma s vějířem
Položka č.: 559Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 11:56
litografie, 21 x 15,5 cm, sign. PD L.Jiřincová, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Ludmila Jiřincová
Položka č.: 560Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 11:57
litografie, 18, 5 x 12, 5 cm, sign. DU L. Jiřincová, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Ludmila Jiřincová
Položka č.: 561Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 11:58
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Ludmila Jiřincová
Dívka srdce
Položka č.: 562Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 11:59
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Ludmila Jiřincová
Dvě dívky
Položka č.: 563Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 12:00
Ludmila Jiřincová
Katedrála sv. Ducha v Hradci Králové
Položka č.: 564Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 12:01
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Ludmila Jiřincová
Kostel Panny Marie v Hradci Králové
Položka č.: 565Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 12:02