Klára Sedlo

(1993)

  • Klára Sedlo

    (1993)

    Ztracen v lese

    No.: 846

    Auction price: 1.800 CZK (75 €)

    Planned termination: 27. 09. 2024 16:43

    litografie, 2022, 48 x 37,5 cm, sign. PD Klára Sedlo 22, č. 4/100

    Current price: 1.800 CZK (75 €)

  • Klára Sedlo

    (1993)

    Dinosauří pláň

    No.: 847

    Planned termination: 27. 09. 2024 16:44

    litografie, 2022, 48 x 38 cm, sign. PD Klára Sedlo 22, A. T.