Tereza Zichová

(1992)

  • Tereza Zichová

    (1992)

    Čekárna I

    Položka č.: 942

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:19

    čtyřbarevná litografie, 2020, 43 x 32,5 cm, sign. PD Zichová 2020, č. 8/13

    Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)