Tereza Zichová
(1992)
Čekárna I
Položka č.: 942Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:19
čtyřbarevná litografie, 2020, 43 x 32,5 cm, sign. PD Zichová 2020, č. 8/13
Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)