Tomáš Hřivnáč

studium SUPŠ v Praze; malíř, grafik; věnuje se především volné grafice, nejčastěji suché jehle; stejně tak se vysloví často v lehkém akvarelu a společným jmenovatelem prací je smysl pro kresbu a její možnosti; jeho světem je svět ženy a poetiky, která ji obklopuje a utváří; grafické listy jsou jakoby záznamem okamžiků, v nichž se projeví záblesk akce, situace, gesta; i samotné názvy děl naznačují okamžitost a torzovitost situací (Naposled, Uhýbat, Stranou, Mimo aj.); směrem k abstraktnosti míří jeho grafiky tam, kde opouští i tvář a konkrétnost osobnosti, aby zbyla jen linka, tvar a tomu odpovídající napětí (Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950-1999, Výtvarné centrum Chagall Ostrava 1999)

  • Tomáš Hřivnáč

    Gorily

    Položka č.: 523

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 11:20

    suchá jehla, 2020, 24,7 x 34,7 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2020, č. 34/50, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Počítání II.

    Položka č.: 524

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 11:21

    suchá jehla, 2021, 30 x 50 cm, sing. PD Tomáš Hřivnáč 2021, č. 37/50, při horním okraji nepatrně ohnuto, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    1500 m na ledě

    Položka č.: 525

    Vyvolávací cena: 3.600 CZK (150 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 11:22

    suchá jehla, 2015, 39,5 x 29,5, cm, sign. PD Tomáš GHřivnáč 2015, č. 11/30, slepotisková značka TH, rožky nepatrně ohnuté, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 3.600 CZK (150 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Neznámá

    Položka č.: 526

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (313 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 11:23

    suchá jehla, akvatinta, 2018, 49,5 x 67 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2018, č. 25/40, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 7.500 CZK (313 €)