Dieter Eckert

  • Dieter Eckert

    Toskánsko I

    No.: 444

    Auction price: 550 CZK (23 €)

    Planned termination: 27. 09. 2024 10:01

    litografie, 54 x 44 cm, sign. PD D. Eckert, E. A.

    Current price: 550 CZK (23 €)

  • Dieter Eckert

    Siena

    No.: 445

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    Planned termination: 27. 09. 2024 10:02

    lept, 29,5 x 25 cm, sign. PD D. Eckert, č. 41/100

    Current price: 800 CZK (34 €)