Zdeněk Raiser

  • Zdeněk Raiser

    Hotel štěstí

    No.: 804

    Auction price: 7.000 CZK (292 €)

    Planned termination: 27. 09. 2024 16:01

    akryl, plátno, 2022, 69,9 x 50,1 cm, sign. PD Raiser 22, klínový rám, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 7.000 CZK (292 €)

  • Zdeněk Raiser

    Zlatý podzim

    No.: 805

    Auction price: 8.000 CZK (334 €)

    Planned termination: 27. 09. 2024 16:02

    akryl, sololit, 2020, 50 x 70 cm, sign. PD Raiser 20, rožky mírně ohnuté, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 8.000 CZK (334 €)

  • Zdeněk Raiser

    František Běhounek a generál Nobile míjejí severní pól

    No.: 806

    Planned termination: 27. 09. 2024 16:03

    olej, sololit, 2020, 70 x 50 cm, sign. PD Raiser 20, pracoval jako kameraman a výtvarnému umění se začal věnovat ve svém volném čase. Uměleckým projevem, pohnutkami i přístupem k tvorbě jej můžeme řadit do skupiny naivních umělců. O výstavy a prezentaci se tento výtvarník v minulosti příliš nezajíma…