Jiří Mocek
Roh hojnosti pro pana Puškina
No.: 692Auction price: 650 CZK (28 €)
Planned termination: 27. 09. 2024 14:09
tužka, akvarel, papír, 1996, 20 x 12,5 cm, sign. DU Mocek 96, rám, mírně zvlněný papír, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. J. Sacha
Current price: 650 CZK (28 €)
Jiří Mocek
Špagety pro Casanovu
No.: 693Auction price: 650 CZK (28 €)
Planned termination: 27. 09. 2024 14:10
tužka, akvarel, papír, 1996, 23 x 12,5 cm, sign. DU Mocek 96, rám, mírně zvlněný papír, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. J. Sacha
Current price: 650 CZK (28 €)
Jiří Mocek
Kuchař pro jeho veličenstvo
No.: 694Auction price: 650 CZK (28 €)
Planned termination: 27. 09. 2024 14:11
tužka, akvarel, papír, 1996, 23,5 x 12 cm, sign. DU Mocek 96, rám, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. J. Sacha
Current price: 650 CZK (28 €)