Jiří Mocek

  • Jiří Mocek

    Roh hojnosti pro pana Puškina

    No.: 692

    Auction price: 650 CZK (28 €)

    Planned termination: 27. 09. 2024 14:09

    tužka, akvarel, papír, 1996, 20 x 12,5 cm, sign. DU Mocek 96, rám, mírně zvlněný papír, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. J. Sacha

    Current price: 650 CZK (28 €)

  • Jiří Mocek

    Špagety pro Casanovu

    No.: 693

    Auction price: 650 CZK (28 €)

    Planned termination: 27. 09. 2024 14:10

    tužka, akvarel, papír, 1996, 23 x 12,5 cm, sign. DU Mocek 96, rám, mírně zvlněný papír, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. J. Sacha

    Current price: 650 CZK (28 €)

  • Jiří Mocek

    Kuchař pro jeho veličenstvo

    No.: 694

    Auction price: 650 CZK (28 €)

    Planned termination: 27. 09. 2024 14:11

    tužka, akvarel, papír, 1996, 23,5 x 12 cm, sign. DU Mocek 96, rám, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. J. Sacha

    Current price: 650 CZK (28 €)