Jiří Mocek
Roh hojnosti pro pana Puškina
Položka č.: 692Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 14:09
tužka, akvarel, papír, 1996, 20 x 12,5 cm, sign. DU Mocek 96, rám, mírně zvlněný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Šáchy na SUPŠ v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Jiří Mocek
Špagety pro Casanovu
Položka č.: 693Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 14:10
tužka, akvarel, papír, 1996, 23 x 12,5 cm, sign. DU Mocek 96, rám, mírně zvlněný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Šáchy na SUPŠ v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Jiří Mocek
Kuchař pro jeho veličenstvo
Položka č.: 694Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 14:11
tužka, akvarel, papír, 1996, 23,5 x 12 cm, sign. DU Mocek 96, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Šáchy na SUPŠ v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)