Jiří Mocek

  • Jiří Mocek

    Roh hojnosti pro pana Puškina

    Položka č.: 692

    Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 14:09

    tužka, akvarel, papír, 1996, 20 x 12,5 cm, sign. DU Mocek 96, rám, mírně zvlněný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Šáchy na SUPŠ v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

  • Jiří Mocek

    Špagety pro Casanovu

    Položka č.: 693

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 14:10

    tužka, akvarel, papír, 1996, 23 x 12,5 cm, sign. DU Mocek 96, rám, mírně zvlněný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Šáchy na SUPŠ v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

  • Jiří Mocek

    Kuchař pro jeho veličenstvo

    Položka č.: 694

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 14:11

    tužka, akvarel, papír, 1996, 23,5 x 12 cm, sign. DU Mocek 96, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Šáchy na SUPŠ v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)