Anna Khunová

  • Anna Khunová

    Maškarní ples

    Položka č.: 577

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 12:14

    litografie, 18,5 x 12 cm, sign. PD Anna Khunová, pasparta, 57/200, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar, UVU a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)