Karel Oberthor
Karel Oberthor
Bojovníci
Položka č.: 758Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 15:15
litografie, 1951, 26,2 x 35,8 cm, sign. PD K. Oberthor 51, při okrajích lehce pokrčený papír, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 10 CZK (1 €)
Karel Oberthor
Pištec
Položka č.: 759Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 15:16
litografie, 1981, 9 x 11, 5 cm, sign. DU K. Oberthor 81, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Karel Oberthor
Řecko
Položka č.: 760Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 15:17
litografie, 1968, 64 x 35 cm, sign. DU K. Oberthor 68, č. 60/100, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Karel Oberthor
Autoportrét
Položka č.: 761Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 15:18
lavírovaná tuš, papír, 1953, 65 x 44,5 cm, sign. PD K. Oberthor 53, na zadní straně autorské razítko, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Karel Oberthor
Konstantin Biebl - Továrna I.
Položka č.: 762Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 15:19
monotyp, 1969, 41 x 26 cm, sign. na zadní straně K. Oberthor 69, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)
Karel Oberthor
Konstantin Biebl - Továrna II.
Položka č.: 763Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 15:20
monotyp, 1964, 41 x 26 cm, sign. na zadní straně K. Oberthor 64, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Karel Oberthor
Konstantin Biebl - Továrna III.
Položka č.: 764Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 15:21
monotyp, 40,8 x 26,3 cm, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Karel Oberthor
Pranostika - září
Položka č.: 765Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 15:22
malba na dřevěné desce, 60 x 14,5 cm, text: Oslavuje-li manžel den žen ještě o svatém Václavu, přeraž o něj oj a nebo nápravu., Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)