Josef Holler

(1903-1982)

  • Josef Holler

    (1903-1982)

    Letní brigáda

    Položka č.: 512

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 11:09

    litografie, 1949, 34 x 46 cm, sign. PD Holler 49, autorský tisk, mimo tisk potrhaný a zašpiněný pravý okraj papíru, Antikvariát Dlážděná, externí žák prof. Z. Kratochvíla, žák prof. F. Desnoyera na École des Arts Décoratifs a prof. E. Camiho na École des Beaux Arts v Paříži, prof. V. Silovského na A…

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Josef Holler

    (1903-1982)

    Dívky na stavbě

    Položka č.: 513

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 11:10

    litografie, 1950, 33 x 44 cm, sign. PD Holler 50, 43009, Antikvariát Dlážděná, externí žák prof. Z. Kratochvíla, žák prof. F. Desnoyera na École des Arts Décoratifs a prof. E. Camiho na École des Beaux Arts v Paříži, prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen JUV a SČVU

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)