Renata Šimlíková

  • Renata Šimlíková

    Brána

    Položka č.: 951

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:28

    litografie, 1994, 53,7 x 37,5 cm, sign. PD R. Šimlíková 1994, č. 10/80, při okraji lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)