Rudolf Linhart

(1895-1968)

  • Rudolf Linhart

    (1895-1968)

    Z Chrudimska

    Položka č.: 663

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 13:40

    olej, karton, 1931, 32,5 x 43 cm, sign. LD R. Linhart 31 a na zadní straně R. Linhart 1931, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademie der bildenden Künste ve Vídni a na Uměleckoprůmyslové škole tamtéž

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)