Jan Wenig

(1910-1972)

  • Jan Wenig

    (1910-1972)

    Koně

    Položka č.: 934

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:11

    olej, plátno , 1970, 49 x 61 cm, sign. PD Wenig 70, rám, prasklina na rámu dole, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)