Václav Bláha
(1949)studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, člen Volného sdružení 12/15; malíř, grafik; od obrazů, ve kterých se odráží ve figurativním zobrazení mechanismy lidských kontaktů přes "estetiku ošklivosti" dospěl k expresivním tendencím ve své početné tvorbě (Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950 - 1997, Výtvarné centrum Chagall Ostrava 1998)
Václav Bláha
V pohybu
Položka č.: 411Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 09:28
litografie, 2009, 26 x 38 cm, sign. PD V. Bláha 2009, č. 44/100, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, člen Volného sdružení 12/15
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)