Antonín Bílek

(1881-1937)

Sochař a malíř, bratr sochaře Františka Bílka

  • Antonín Bílek

    (1881-1937)

    Cesta

    Položka č.: 408

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 09:25

    olej, plátno, 22 x 16 cm, sign. LD Ant. Bílek, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. S. Suchardy a J. Drahoňovského na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)