Jana Míčková
(1940-2020)
Krávy na pastvě
No.: 683Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 27. 09. 2024 14:00
olej, papír, 18,8 x 41,8 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Jana Míčková
(1940-2020)
Podzim
No.: 684Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 27. 09. 2024 14:01
akvarel, věloba, tuš, papír, 1960, 60 x 84,5 cm, sign. PD Jana 60, při okrajích mírně poškozeno, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Jana Míčková
(1940-2020)
Na zahrádce
No.: 685Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 27. 09. 2024 14:02
tempera, papír, 1960, 59,7 x 40,6 cm, sign. PD Jana 60, Provenance: Antiquarian Dlážděná