Jana Míčková
(1940-2020)
Krávy na pastvě
Položka č.: 683Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 14:00
olej, papír, 18,8 x 41,8 cm, Antikvariát Dlážděná, rozená Krahulíková, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Jana Míčková
(1940-2020)
Podzim
Položka č.: 684Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 14:01
akvarel, věloba, tuš, papír, 1960, 60 x 84,5 cm, sign. PD Jana 60, při okrajích mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná, rozená Krahulíková, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Jana Míčková
(1940-2020)
Na zahrádce
Položka č.: 685Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 14:02
tempera, papír, 1960, 59,7 x 40,6 cm, sign. PD Jana 60, Antikvariát Dlážděná, rozená Krahulíková, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze