Jana Míčková

(1940-2020)

  • Jana Míčková

    (1940-2020)

    Krávy na pastvě

    Položka č.: 683

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 14:00

    olej, papír, 18,8 x 41,8 cm, Antikvariát Dlážděná, rozená Krahulíková, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Jana Míčková

    (1940-2020)

    Podzim

    Položka č.: 684

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 14:01

    akvarel, věloba, tuš, papír, 1960, 60 x 84,5 cm, sign. PD Jana 60, při okrajích mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná, rozená Krahulíková, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • Jana Míčková

    (1940-2020)

    Na zahrádce

    Položka č.: 685

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 14:02

    tempera, papír, 1960, 59,7 x 40,6 cm, sign. PD Jana 60, Antikvariát Dlážděná, rozená Krahulíková, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze