MICL

(1969)

  • Micl

    (1969)

    Dva sloni nad hladinou

    Položka č.: 682

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 13:59

    litografie, 2015, 38 x 50 cm, sign. PD MICL 15, č. 68/69, absolvent pražské AVU, žák prof. J. Načeradského, prof. K. Nepraše a prof. J. Davida, člen skupiny Natvrdlí a Luxsus

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)