Karel Dlabola

(1902-1998)

  • Karel Dlabola

    (1902-1998)

    Stará pinie nad mořem

    Položka č.: 435

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 09:52

    litografie , 1978, 22 x 34,5 cm, sign. PD Karel Dlabola, pasparta, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. H. Brunnera, K. Špillara, J. Beneše, J. Kaplického, J. Mařatky a J. Schussera na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)