Cyril Chramosta
(1908-1990)
Bruslení
No.: 532Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 27. 09. 2024 11:29
litografie, 1984, 14,5 x 37,7 cm, sign. PD Chramosta 84, č. 28/50, PD věnování, nepatrně zažloutlý papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 300 CZK (13 €)