Stanislav Odvárko
(1913-1985)
Na jadranu
No.: 769Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 27. 09. 2024 15:26
litografie, 1969, 26,5 x 49,5 cm, sign. PD St. Odvárko 1969, rám, č. 17/40, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID2**1 History of bids