Neznámý autor

LIST OF AUTHORS

  • Neznámý autor

    Rozbouřené moře

    No.: 735

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 27. 09. 2024 14:52

    olej, karton, 27,5 x 39 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Indický motiv

    No.: 736

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 27. 09. 2024 14:53

    malba na hedvábí, 34,5 x 21 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Indonéský motiv

    No.: 737

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 27. 09. 2024 14:54

    tuš, tempera, zlato, papír, 21 x 34,5 cm, pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Pivoňky

    No.: 738

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 27. 09. 2024 14:55

    olej, sololit, 40 x 34,2 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Mona Lisa

    No.: 739

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 27. 09. 2024 14:56

    olej, plátno, 70 x 50 cm, klínový rám, soudobá malířská reprodukce slavné Leonardovy malby vzniklé v letech 1503-19, portrétu Lisy del Giocondo, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Charlotta Cordayová, vražedkyně Jeana-Paula Marata

    No.: 740

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 27. 09. 2024 14:57

    rytina, 43,2 x 28,1 cm, papír ohmataný, zatekliny mimo tisk, četné hnědé skvrnky, i v tisku, zažloutlý papír, lepenka na zadní straně papíru, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Dobytí Bastily

    No.: 741

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 27. 09. 2024 14:58

    rytina, 26 x 35,4 cm, okraje papíru otrhané a odřené, papír je ohmataný a pošpiněný a celkově zahnědlý, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Heraldické znamení

    No.: 742

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 27. 09. 2024 14:59

    podmalba na skle, 25 x 20 cm, rám, dole text: Zur Inbetriebnahme der Linotype Fotosatzanlage bei M S R n.p., Praha, Berthold a Stempel, Wien, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Samurajové

    No.: 743

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 27. 09. 2024 15:00

    japonský dřevoryt, 25,5 x 18,5 cm, soutisk dvou starých japonských dřevorytů na hedvábném papíře, PN značeno razítky tiskařské dílny, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Chalupy

    No.: 744

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 27. 09. 2024 15:01

    olej, karton, 29,5 x 49 cm, rám, malba zašlá, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Konvolut dvou čínských akvarelů

    No.: 745

    Auction price: 1.100 CZK (46 €)

    Planned termination: 27. 09. 2024 15:02

    akvarel, 30,3 x 24,5 cm, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.100 CZK (46 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Pohled na Pražský hrad a Karlův most

    No.: 945

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 27. 09. 2024 18:22

    akvarel, papír, 1978, 52 x 31 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Svatá Magdaléna

    No.: 950

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 27. 09. 2024 18:27

    podmalba na skle, 29 x 18,5 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

Instagram

Facebook

You must login first.