Rozbouřené moře
No.: 735Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 27. 09. 2024 14:52
olej, karton, 27,5 x 39 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Indický motiv
No.: 736Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 27. 09. 2024 14:53
malba na hedvábí, 34,5 x 21 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Indonéský motiv
No.: 737Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 27. 09. 2024 14:54
tuš, tempera, zlato, papír, 21 x 34,5 cm, pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Pivoňky
No.: 738Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 27. 09. 2024 14:55
olej, sololit, 40 x 34,2 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Mona Lisa
No.: 739Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 27. 09. 2024 14:56
olej, plátno, 70 x 50 cm, klínový rám, soudobá malířská reprodukce slavné Leonardovy malby vzniklé v letech 1503-19, portrétu Lisy del Giocondo, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Charlotta Cordayová, vražedkyně Jeana-Paula Marata
No.: 740Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 27. 09. 2024 14:57
Current price: 500 CZK (21 €)
Dobytí Bastily
No.: 741Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 27. 09. 2024 14:58
Current price: 500 CZK (21 €)
Heraldické znamení
No.: 742Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 27. 09. 2024 14:59
podmalba na skle, 25 x 20 cm, rám, dole text: Zur Inbetriebnahme der Linotype Fotosatzanlage bei M S R n.p., Praha, Berthold a Stempel, Wien, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 600 CZK (25 €)
Samurajové
No.: 743Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 27. 09. 2024 15:00
japonský dřevoryt, 25,5 x 18,5 cm, soutisk dvou starých japonských dřevorytů na hedvábném papíře, PN značeno razítky tiskařské dílny, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Chalupy
No.: 744Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 27. 09. 2024 15:01
olej, karton, 29,5 x 49 cm, rám, malba zašlá, Aantiqari.at Radhošťská,
Konvolut dvou čínských akvarelů
No.: 745Auction price: 1.100 CZK (46 €)
Planned termination: 27. 09. 2024 15:02
akvarel, 30,3 x 24,5 cm, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.100 CZK (46 €)
Pohled na Pražský hrad a Karlův most
No.: 945Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 27. 09. 2024 18:22
akvarel, papír, 1978, 52 x 31 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Svatá Magdaléna
No.: 950Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 27. 09. 2024 18:27
podmalba na skle, 29 x 18,5 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)