Rozbouřené moře
Položka č.: 735Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 14:52
olej, karton, 27,5 x 39 cm, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Indický motiv
Položka č.: 736Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 14:53
malba na hedvábí, 34,5 x 21 cm, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Indonéský motiv
Položka č.: 737Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 14:54
tuš, tempera, zlato, papír, 21 x 34,5 cm, pasparta, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Pivoňky
Položka č.: 738Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 14:55
olej, sololit, 40 x 34,2 cm, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Mona Lisa
Položka č.: 739Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 14:56
olej, plátno, 70 x 50 cm, klínový rám, soudobá malířská reprodukce slavné Leonardovy malby vzniklé v letech 1503-19, portrétu Lisy del Giocondo, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Charlotta Cordayová, vražedkyně Jeana-Paula Marata
Položka č.: 740Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 14:57
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Dobytí Bastily
Položka č.: 741Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 14:58
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Heraldické znamení
Položka č.: 742Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 14:59
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Samurajové
Položka č.: 743Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 15:00
japonský dřevoryt, 25,5 x 18,5 cm, soutisk dvou starých japonských dřevorytů na hedvábném papíře, PN značeno razítky tiskařské dílny, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Chalupy
Položka č.: 744Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 15:01
olej, karton, 29,5 x 49 cm, rám, malba zašlá, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Konvolut dvou čínských akvarelů
Položka č.: 745Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 15:02
akvarel, 30,3 x 24,5 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Pohled na Pražský hrad a Karlův most
Položka č.: 945Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:22
akvarel, papír, 1978, 52 x 31 cm, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Svatá Magdaléna
Položka č.: 950Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:27
podmalba na skle, 29 x 18,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)