Utagawa Kunisada

(1786-1865)

  • Utagawa Kunisada

    (1786-1865)

    Špatný obchod

    Položka č.: 641

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 13:18

    barevný dřevořez, 36,2 x 24,5 cm, nalepeno na černém papíru, značeno u pravého okraje, pokrčený a zašlý papír, u pravého okraje odřený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

  • Utagawa Kunisada

    (1786-1865)

    Příprava na boj (diptych)

    Položka č.: 643

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 13:20

    dřevořez, 36,1 x 24 a 36,1 x 23,4 cm, jedna z grafik nalepena na bílém papíru, jedna z grafik natržená u spodního okraje; druhá grafika nahoře poškozená, u spodního okraje natržená na dvou místech, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

  • Utagawa Kunisada

    (1786-1865)

    Žádost s volavkou v pozadí (diptych)

    Položka č.: 644

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 13:21

    dřevořez, 36 x 24,6 a 36,5 x 25 cm, nalepeno na černém papíru, značeno DU, na jedné z grafik skvrny, poškozeno v horních rozích; druhá grafika poškozená u levého okraje na dvou místech, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

  • Utagawa Kunisada

    (1786-1865)

    Pozdě v noci (diptych)

    Položka č.: 645

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 13:22

    dřevořez, 34,2 x 23,8 a 34 x 23,9 cm, nalepeno na bílém papíru, značeno LD a PU, papír pokrčený a místy poškozen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

  • Utagawa Kunisada

    (1786-1865)

    Spor (diptych)

    Položka č.: 646

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 13:23

    dřevořez, 36,6 x 25,5 a 37 x 25,8 cm, nalepeno na růžovém papíru, značeno v dolní části, papír místy pokrčený, místy poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská