Emil Kotrba
(1912-1983)
Koně
Položka č.: 605Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 12:42
litografie, 1932, 27,5 x 36,7 cm, sign. PD M.E. Kotrba 1932, rám, 4/20, vybledlý, lehce zažloutlý papír, rám lehce zašlý , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Emil Kotrba
(1912-1983)
Věnčení býka
Položka č.: 606Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 12:43
dřevoryt, 27, 5 x 36 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)