Tomáš Císařovský
Sami sobě
No.: 421Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 27. 09. 2024 09:38
litografie, 2019, 29,5 x 42 cm, sign. PD Tomáš Císařovský 2019, A. T., studied at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 1.500 CZK (63 €)