Tomáš Císařovský

  • Tomáš Císařovský

    Sami sobě

    Položka č.: 421

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 09:38

    litografie, 2019, 29,5 x 42 cm, sign. PD Tomáš Císařovský 2019, A. T., studium na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)