Tomáš Císařovský
Sami sobě
Položka č.: 421Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 09:38
litografie, 2019, 29,5 x 42 cm, sign. PD Tomáš Císařovský 2019, A. T., studium na AVU v Praze
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)