Petr Ptáček
Ponorka M2
Položka č.: 795Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 15:52
litografie, 2006, 15 x 21,2 cm, sign. PD Petr Ptáček 2006, č. 31/100
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Petr Ptáček
ACE motor oil can, Autoplane motor oil can
Položka č.: 796Vyvolávací cena: 2.300 CZK (96 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 15:53
litografie, 2017, 35 x 50 cm, sign. PD Petr Ptáček 2017, č. 65/70
Aktuální cena: 2.300 CZK (96 €)
Petr Ptáček
Večerní Cola
Položka č.: 797Vyvolávací cena: 3.900 CZK (163 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 15:54
litografie, 2024, 38 x 26 cm, sign. PD Petr Ptáček 2024, č. 17/45
Aktuální cena: 3.900 CZK (163 €)
Petr Ptáček
Pepsi, 1950 VW Beetle
Položka č.: 798Vyvolávací cena: 3.900 CZK (163 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 15:55
litografie, 2024, 38 x 27 cm, sign. PD Petr Ptáček 2024, č. 13/50