Petr Ptáček

  • Petr Ptáček

    Ponorka M2

    Položka č.: 795

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 15:52

    litografie, 2006, 15 x 21,2 cm, sign. PD Petr Ptáček 2006, č. 31/100

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Petr Ptáček

    ACE motor oil can, Autoplane motor oil can

    Položka č.: 796

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 15:53

    litografie, 2017, 35 x 50 cm, sign. PD Petr Ptáček 2017, č. 65/70

    Aktuální cena: 2.300 CZK (96 €)

  • Petr Ptáček

    Večerní Cola

    Položka č.: 797

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (163 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 15:54

    litografie, 2024, 38 x 26 cm, sign. PD Petr Ptáček 2024, č. 17/45

    Aktuální cena: 3.900 CZK (163 €)

  • Petr Ptáček

    Pepsi, 1950 VW Beetle

    Položka č.: 798

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 15:55

    litografie, 2024, 38 x 27 cm, sign. PD Petr Ptáček 2024, č. 13/50