Martin Salajka

(1981)

  • Martin Salajka

    (1981)

    Chameleon

    Položka č.: 839

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:36

    litografie, 2020, 14 x 14,5 cm, sign. PD Martin Salajka 2020, č. 16/120, žák prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Martin Salajka

    (1981)

    Hnízdo II

    Položka č.: 840

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:37

    litografie, 2023, 21 x 15 cm, sign. PD Martin Salajka 2023, č. 83/150, žák prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Martin Salajka

    (1981)

    Sovy

    Položka č.: 841

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:38

    litografie, 2023, 41,5 x 32,5 cm, sign. PD Matrtin Salajka 2023, č. 2/150, žák prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)

  • Martin Salajka

    (1981)

    Vanitas II

    Položka č.: 842

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:39

    litografie, 2021, 64 x 47 cm, sign. PD Martin Salajka 2021, č. 13/50, žák prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)

  • Martin Salajka

    (1981)

    Vanitas I

    Položka č.: 843

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:40

    litografie, 2021, 63,5 x 47 cm, sign. PD Martin Salajka 2021, č. 19/50, žák prof. M. Rittsteina