Tereza Kučerová
(1964)
Únava
No.: 617Auction price: 1.800 CZK (75 €)
Planned termination: 27. 09. 2024 12:54
litografie, 38 x 48,7 cm, sign. PD Tereza Kučerová, č. 33/50, zezadu v rozích nalepena hnědá papírová páska, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.800 CZK (75 €)
Tereza Kučerová
(1964)
Pan H.
No.: 618Auction price: 2.200 CZK (92 €)
Planned termination: 27. 09. 2024 12:55
litografie, 65 x 49 cm, sign. PD Tereza Kučerová, č. 12/75, rožky nepatrně pokrčeny, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 2.200 CZK (92 €)