Tereza Kučerová

(1964)

  • Tereza Kučerová

    (1964)

    Únava

    No.: 617

    Auction price: 1.800 CZK (75 €)

    Planned termination: 27. 09. 2024 12:54

    litografie, 38 x 48,7 cm, sign. PD Tereza Kučerová, č. 33/50, zezadu v rozích nalepena hnědá papírová páska, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.800 CZK (75 €)

  • Tereza Kučerová

    (1964)

    Pan H.

    No.: 618

    Auction price: 2.200 CZK (92 €)

    Planned termination: 27. 09. 2024 12:55

    litografie, 65 x 49 cm, sign. PD Tereza Kučerová, č. 12/75, rožky nepatrně pokrčeny, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 2.200 CZK (92 €)