Tereza Kučerová
(1964)
Únava
Položka č.: 617Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 12:54
litografie, 38 x 48,7 cm, sign. PD Tereza Kučerová, č. 33/50, zezadu v rozích nalepena hnědá papírová páska, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. M. Jágra na VŠUP v Praze, členka Baletní jednotky Křeč
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Tereza Kučerová
(1964)
Pan H.
Položka č.: 618Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 12:55
litografie, 65 x 49 cm, sign. PD Tereza Kučerová, č. 12/75, rožky nepatrně pokrčeny, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. M. Jágra na VŠUP v Praze, členka Baletní jednotky Křeč
Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)