Matěj Svoboda
U jednoho stolu
Položka č.: 125Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 18:04
lept, 18,5 x 25 cm, sign. PD Matěj Svoboda, č. 2/100, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, člen UVU, zakladatel skupiny 68 pod plachtou a skupiny Tolerance, předseda Asociace volné grafiky
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Matěj Svoboda
Svačina
Položka č.: 124Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 18:03
lept, 1988, 12 x 15 cm, sign. PD Matěj Svoboda 88, č. 57/100, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, člen UVU, zakladatel skupiny 68 pod plachtou a skupiny Tolerance, předseda Asociace volné grafiky
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Matěj Svoboda
Na pivu
Položka č.: 123Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 18:02
lept, 1985, 15 x 14 cm, sign. PD Matěj Svoboda 85, č. 53/55, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, člen UVU, zakladatel skupiny 68 pod plachtou a skupiny Tolerance, předseda Asociace volné grafiky
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Matěj Svoboda
Poslední večeře
Položka č.: 121Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 18:00
lept, 1984, 17,5 x 26,5 cm, sign. PD Matěj Svoboda 1984, č. 42/100, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, člen UVU, zakladatel skupiny 68 pod plachtou a skupiny Tolerance, předseda Asociace volné grafiky
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: ID3**0 Historie příhozu
Matěj Svoboda
I love Mr. Rembrandt
Položka č.: 120Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 17:59
lept, 1985, 20 x 13 cm, sign. PD Matěj Svoboda 85, a. t. , žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, člen UVU, zakladatel skupiny 68 pod plachtou a skupiny Tolerance, předseda Asociace volné grafiky
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Josef Herčík
(1922-1999)
2 x Palác dle Jana Zrzavého
Položka č.: 119Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 17:58
2 x ocelorytina, 7 x 6, 7 x 6 cm, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu
Vladimír Soukup
(1926-2004)
Cesta
Položka č.: 117Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 17:56
serigrafie, 1978, 20 x 20 cm, sign. PD V. Soukup 78, č. 5/10
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu
Věruna Melčáková Juneková
Přízrak
Položka č.: 116Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 17:55
lept, 1972, 16 x 15,5 cm, sign. PD Věruna Melčáková Juneková 72
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Michaela Lesařová Roubíčková
Triptych
Položka č.: 113Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 17:52
1x litografie, 2x lept, 80. léta, 19 x 12; 10 x 8,5; 5 x 3,5 cm, sign. Michaela Lesařová Roubíčková, monogr. L, žákyně prof. J. Nováka, K. Svolinského a Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Michaela Lesařová Roubíčková
Ženské akty
Položka č.: 112Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 17:51
2x lept, 1977, 10,5 x 11, 8 x 11,5 cm, sign. PD Michaela Lesařová Roubíčková, č. 67/70, žákyně prof. J. Nováka, K. Svolinského a Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Michaela Lesařová Roubíčková
V zahradě, Ex libris Anna Halámková
Položka č.: 111Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 17:50
2x lept, 1978, 11 x 12; 8,5 x 8,5 cm, sign. vše Michaela Lesařová Roubíčková 78, autorský tisk, č. 7/10, žákyně prof. J. Nováka, K. Svolinského a Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Vladimír Soukup
(1926-2004)
Položka č.: 109Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 17:48
serigrafie, 1978, 24 x 17,5 cm, sign. PD V. Soukup, a. t.
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Hana Storchová
Polibek (Kořalka)
Položka č.: 107Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 17:46
litografie, 1979, 20,5 x 11,5 cm, sign. PD H. Storchová 79, č. 74/110, soukromé studium u L. Jiřincové, žákyně prof. M. Holého a V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a pražské skupiny Grafis
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu
Uljana Zmetáková
Přišel cirkus léto. . . .
Položka č.: 101Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
litografie, 1982, 25,5 x 20 cm, sign. PD U. Zmetáková 1982, č. 41/65
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Miroslava Zychová
Triptych
Položka č.: 106Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 17:45
3x lept, 7,5 x 13; 6 x 7; 4 x 7,5 cm, sign. vše PD M. Zychová, žákyně prof. L. Čepeláka a K. Součka na AVU v Praze, členka spolku Pohodlí
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Uljana Zmetáková
Položka č.: 100Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
litografie, 23 x 30 cm, sign. PU U. Zmetáková
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: ID4**7 Historie příhozu
Miroslava Zychová
Záhořovo lože
Položka č.: 105Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 17:44
lept, 11,5 x 11,5 cm, sign. PD M. Zychová, č. 44/100, žákyně prof. L. Čepeláka a K. Součka na AVU v Praze, členka spolku Pohodlí
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu
Jiří Malý
Ve skleníku
Položka č.: 102Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 17:41
litografie, 1980, 24 x 35 cm, sign. PD Jiří Malý 80, č. 53/100
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Pavel Matuška
Houslista
Položka č.: 99Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 17:38
tuš, papír, 1980, 22 x 12 cm, sign. PD Matuška 80
Aktuální cena: 550 CZK (23 €)
Ladislav Kuklík
Krajina I, Krajina II
Položka č.: 98Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 17:37
2 x lept, akvatinta, 3,5 x 4,5; 3,5 x 4,5 cm, sign. DU L. Kuklík 1980, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 370 CZK (16 €)
Ladislav Kuklík
Konvolut tří grafických listů
Položka č.: 97Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 17:36
1 x fix, tisk; 2 x lept, akvatinata, 1979, 1976, 1977, 10 x 7; 9 x 6; 7 x 4,5 cm, DU věnování, sign. PD. L. Kuklík, č. 111/200, č. 1/200, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Jiří Kubíček
Pták
Položka č.: 93Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 17:32
litografie, 1971, 25,2 x 21,2 cm, sign. DU Jiří Kubíček 1971, č. 19/130, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Jiří Kubíček
Tváře
Položka č.: 92Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 17:31
litografie, 1980, 24 x 24 cm, sign. PD Jiří Kubíček 1980, č. 42/120, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu
Jiří Kubíček
Vesmír
Položka č.: 91Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 17:30
litografie, 1980, 24 x 23,5 cm, sign. PD Jiří Kubíček 1980, č. 10/120, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu
Zdeňka Heritesová
(1896-1975)
Hradčany
Položka č.: 90Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 17:29
litografie, 17 x 27,5 cm, sign. PD Z. Heritesová, žákyně prof. J. Schikanedera a A. Hofbauera na VŠUP v Praze, později studium na Académie de la Grande Chaumière v Paříži, členka SČUG Hollar, Jednoty umělců výtvarných a Umělecké besedy
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Jaromír Schoř
(1912-1992)
Muž
Položka č.: 88Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 17:27
akvarel, tuš, papír, 28,5 x 20 cm, studium na ŠUŘ v Brně, žák prof. J. Obrovského, K. Mináře a V. Nechleby na AVU v Praze
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Jiří Hůla
Skládačka
Položka č.: 87Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 17:26
grafický list, 1986, 14 x 10,5 cm, sign. PD J. Hůla 84
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Jan Halla
(1926-1988)
Hrad
Položka č.: 86Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 17:25
dřevoryt, 17 x 11 cm, PD monogr. HJ, studoval na AVU v Praze u prof. K. Pokorného a J. Laudy a na VŠUP v Praze u prof. K. Svolinského
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Petr Alois Hampl
Zvěrokruh - Skopec
Položka č.: 84Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 17:23
lept, 1977, 19,5 x 14,5 cm, sign. PD P. Hampl 77, č. 3/100
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Petr Alois Hampl
Zvěrokruh - Váhy
Položka č.: 83Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 17:22
lept, 1977, 20 x 14,5 cm, sign. PD P. Hampl 77, č. 2/100
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)