Internetová aukce

V případě zájmu o prohlídku děl z internetové aukce nás prosím kontaktujte na tel.: 224 930 340.

SEZNAM AUTORŮ

  • Ladislav Hodný

    Postava

    Položka č.: 217705

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:24

    serigrafie, 1993, 11 x 8,5 cm, sign. DU Hodný 93, pozvánka galerie Art club v Týně nad Vltavou, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Klíč v davu

    Položka č.: 218163

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:26

    linoryt, 7,5 x 17 cm, sigh. DU, v předu popsáno: nečitelné, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Kovárna ve Strážkovicích

    Položka č.: 219353

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:28

    rudka, papír, 31,3 x 41,5 cm, lehce zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Pohled na Karlův most

    Položka č.: 220971

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:30

    dřevoryt, 8,5 x 8,5 cm, sign. PD, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Krajina pod horami

    Položka č.: 221751

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:32

    pastel, papír, 50,5 x 70 cm, sign. PD L. Stejskal, při okrajích lehce poškozený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Lesní potok pod sněhem

    Položka č.: 222161

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:34

    olej, karton, 18,5 x 12 cm, sign. LD J.Dlabal, vzadu potištěný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Pohled na vesnici

    Položka č.: 222167

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:36

    olej, plátno, 25 x 8,5 cm, sign. PD J.Dlabal, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ivan Strnad

    (1926-2005)

    Na cestě

    Položka č.: 222253

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:38

    lept, 7,5 x 6,5 cm, sign. PD Strnad, zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrnky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID7**4 Historie příhozu

  • Hölzstich

    Kostelík

    Položka č.: 222273

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:40

    dřevoryt, 14,6 x 8 cm, č. 39/50, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Paris 1931

    Položka č.: 223920

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:42

    dřevoryt, 1930, 13,5 x 9,8 cm, sign. PD Fleissig 30, vzadu razítko autora, lehce zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Hochschule für Grafik und Buchkunst v Lipsku

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Žena

    Položka č.: 225310

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:44

    lept, 11,5 x 8,5 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Stanislav Hlinovský

    (1924-1994)

    Ulička

    Položka č.: 225433

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:46

    litografie, 1962, 9,8 x 6,8 cm, sign. PD Hlinovský, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. SChenka a Hejného

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Monika Abbott

    (1948)

    Série Nový les

    Položka č.: 226102

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:48

    monotyp, 2000, 67 x 39 cm, sign. PD M. Abbott 2000, při horním okraji zašpiněný, natržený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Cyril Bouda

    (1901-1984)

    Zátiší s bonbony

    Položka č.: 226142

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:50

    mědirytina, 13 x 12 cm, PD značeno v desce CB, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neumann

    Kolibřík

    Položka č.: 228527

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:52

    tužka, akvarel, papír, 24 x 24 cm, sign. DU Neumann, studentská práce, papír ušpiněný, při krajích pokrčený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neumann

    Muž z profilu

    Položka č.: 228529

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:54

    tuš, papír, 28 x 22,5 cm, sign. LD Neumann, studentská práce, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Chalupa

    Položka č.: 228550

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:56

    lept, 1972, 14,8 x 26 cm, sign. DU, č. 5/12, LD věnování, zažloutlý papír, na papíře skvrny, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Wien I

    Položka č.: 228826

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:58

    litografie, 24 x 39,5 cm, sign. PD, č. 137/200, papír při dolním okraji nepatrně natržený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Zasněžené chalupy

    Položka č.: 229949

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 19:00

    mědirytina, 7 x 5 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Nosek

    (1924)

    Cesta krajinou

    Položka č.: 229952

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 19:02

    litografie, 1982, 20 x 28,5 cm, sign. PD Jiří Nosek 82, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Nosek

    (1924)

    Na procházce

    Položka č.: 229954

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 19:04

    litografie, 1982, 20,5 x 29 cm, sign. PD Jiří Nosek 82, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Ježíš (P.F.X. Polák)

    Položka č.: 229967

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 19:06

    dřevoryt, 6,2 x 5 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Zapadající slunce

    Položka č.: 229969

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 19:08

    linoryt, 11 x 8 cm, sign. PD, č. 34/50, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Brýle

    Položka č.: 231259

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 19:10

    tuš, papír, 1981, 23 x 17 cm, při levém okraji zažloutlý pruh, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ant. Žižka

    Břízky u jezírka

    Položka č.: 231334

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 19:12

    olej, plátno, 1970, 29,5 x 40 cm, sign. LD Ant. Žižka 1970, poškozeno v pravém horním rohu, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. Kincl

    Zimní krajina

    Položka č.: 232703

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 19:14

    olej, sololit, 33 x 47,5 cm, sign. PD JKincl, rám, na rámu oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • T. Šrámek

    Zima

    Položka č.: 232704

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 19:16

    olej, karton, 1939, 40 x 54 cm, sign. LD T. Šrámek 39, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dubová

    Upřený pohled

    Položka č.: 232757

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 19:18

    litografie, 1984, p. 5,7 cm, sign. DU, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. Bérová

    Ptáček

    Položka č.: 232758

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 19:20

    serigrafie, 1992, 15 x 10,3 cm, sign. PD J. Bérová, na dvojlistu s přáním a pozdravem autorky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Klaun

    Položka č.: 232761

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 19:22

    litografie, 1992, 16,5 x 10 cm, sign. DU, č. 7/50, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook