Otakar Mrkvička
(1898-1957)
V. Nezval: Nápisy na hroby
Položka č.: 276668Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 08. 2023 18:28
kniha, návrh ob. a úprava O. Mrkvička, vydal J. Otto, Praha 1926, 82s., polopl. vazba, velmi dobrý stav , Antikvariát Ostrovní, žák prof. Loukoty, E. Dítěte a V. H. Brunnera, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu
František Kobliha
(1877-1962)
Edvard Bém: Černá a zlatá
Položka č.: 276632Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 08. 2023 17:52
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu
Jan Konůpek
Karel Jaromír Erben: Kytice
Položka č.: 276616Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 08. 2023 17:35
bibliofilie, 5x dřevoryt J. Konůpek, vydala Průmyslová škola grafická, Praha 1953, 37 s., brož., volné listy v papírovém přebalu, dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spol…
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu
Tavík František Šimon
(1877-1942)
Pierre Louÿs: Antické povídky
Položka č.: 276611Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 08. 2023 17:30
bibliofilie, lept ve frontispisu a vigneta T.F. Šimon, 2. svazek edice Trianon, vydal Dr. Prokop Toman ml., Praha 1928, Ex. 91/180, 95 s., brož., rozpadlá vazba, v horní části poškozený hřbet jinak dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, So…
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Jiří Svoboda
(1924-2011)
S.K. Neumann: Staří dělníci
Položka č.: 276596Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 08. 2023 17:15
bibliofilie, 3 sign. dřevoryty J. Svoboda, vydal Supraphon, Praha 1979, Ex. 157/200, Velké Losiny, 28 s., brož., velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu
Josef Istler
(1919-2000)
Vít Obrtel: Vodotrysk
Položka č.: 276592Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 08. 2023 17:11
bibliofilie, 3x sign. barev. kombinovaná technika Jos. Istler, podpis v tiráži V. Obrtel, úprava Clara Istlerová, tisk Pavel Dřímal, vydal Památník národního písemnictví pro SČB, Praha 1987, volné listy v deskách, ex. 130/200, 32s., losinský ruční papír, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žák n…
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Stefan Zweig: Královská hra
Položka č.: 276577Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 08. 2023 16:56
kniha, 6x barevných sign. kamenorytin a obálka J. Liesler, vydalo nakladatelství Svoboda, Praha 1948, 3300 výtisků, 125 s., brož., obálka při okrajích poškozená, drobné skvrny, dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Holla…
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu
Jan Konůpek
Octave Uzanne: Bibliotekář Van der Boëcken
Položka č.: 276566Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 08. 2023 16:45
bibliofilie, kolor. zinkografie a podpis v tiráži J. Konůpek, vydal J. Duchan, Praha 1939, Ex. 36/80, 33 s., polokožená vazba se zl. ořízkou, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar…
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu
Zdeněk Seydl
(1916-1978)
M. Fábera: O skrytém mudrci
Položka č.: 276558Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 08. 2023 16:37
bibliofilie, 1x sign. heliogravura a ilustrace Z. Seydl, tisk M. Pegrassi, 13. sv. edice Klub 777 bibliofilů, vydal Rudolf Kmoch, Praha 1944, ex.510/777, orig. brož, vazba svázaná lýkovým provázkem, ruční papír, 40s, obálka lehce zašlá, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Konůpka na…
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Hra na diagnózu, Julij Krelin
Položka č.: 276492Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 08. 2023 15:31
konvolut kreseb na ultrfánu
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Karel Chaba
(1925-2009)
Pražské mosty
Položka č.: 276490Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 08. 2023 15:29
kombinovaná technika, tisk - reprodukce, tempera, papír, 44 x 48 cm, sign. DU Karel Chaba, soukromé studium
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Karel Chaba
(1925-2009)
P.F. 2007
Položka č.: 276450Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 08. 2023 14:49
tisk s kresbou, 2006, 21 x 15 cm, 1 x podpis Karla Chaby, soukromé studium
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Vladimír Komárek
Konvolut korespondence s Dr. Ivanem Hrdinou
Položka č.: 276448Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 08. 2023 14:47
10x korespondence, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Vladimír Komárek
Položka č.: 276447Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 08. 2023 14:46
11x korespondence, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Vladimír Komárek
Položka č.: 276446Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 08. 2023 14:45
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Vladimír Komárek
Položka č.: 276445Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 08. 2023 14:44
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Jiří Šalamoun
(1935-2022)
Zvukomalba
Položka č.: 276442Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 08. 2023 14:41
tuš, papír, 30 x 21,2 cm, monogr. LD J. Š., žák prof. V. Silovského a V. Pukla na AVU v Praze, prof. A. Kapra a G. K. Müllera na Vysoké škole grafiky a knižního umění v Lipsku, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Kolektiv autorů
Malíři dětem 1976
Položka č.: 276436Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 08. 2023 14:35
., kalendář, předmluva Bohumír Mráz, 12 reprodukcí (J. Trnka, K. Lhoták, V. V. Kotrbová, J. Lada, Č. Dobiáš, C. Bouda, M. Hanák, J. Peca, D. Berková, O. Janeček, V. Junek, M. Jágr)
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Jiří Pařík
Žena v nebesích
Položka č.: 276406Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 08. 2023 14:05
tuš, papír, 33 x 49,5 cm, značeno PD autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Jiří Pařík
Kočky
Položka č.: 276403Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 08. 2023 14:02
tuš, papír, 44,5 x 33,1 cm, značeno PD autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Jiří Pařík
Kočky
Položka č.: 276396Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 08. 2023 13:55
tuš, papír, 44,9 x 33,2 cm, značeno PD autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Josef Václav Myslbek ml.
(1884-1963)
Dům s doškovou střechou
Položka č.: 276355Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 08. 2023 13:14
uhel, papír, 25 x 36,7 cm, sign. PD Myslbek, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu
Josef Václav Myslbek ml.
(1884-1963)
Vesnické stavení
Položka č.: 276354Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 08. 2023 13:13
uhel, akvarel, papír, 34,7 x 27, 3 cm, sign. LD Myslbek, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Josef Václav Myslbek ml.
(1884-1963)
Zarostlá ulice
Položka č.: 276353Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 08. 2023 13:12
uhel, papír, 24 x 18,5 cm, sign. LD Myslbek, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Josef Václav Myslbek ml.
(1884-1963)
Potok
Položka č.: 276352Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 08. 2023 13:11
uhel, papír, 29,5 x 22,7 cm, sign. PD Myslbek, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Josef Václav Myslbek ml.
(1884-1963)
Pohled na vesnici
Položka č.: 276351Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 08. 2023 13:10
uhel, papír, 27,1 x 39,1 cm, sign. PD Myslbek, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Josef Václav Myslbek ml.
(1884-1963)
Muž v kabátu
Položka č.: 276350Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 08. 2023 13:09
uhel, papír, 19,3 x 9,2 cm, sign. PD Myslbek, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Josef Václav Myslbek ml.
(1884-1963)
Starý muž
Položka č.: 276349Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 08. 2023 13:08
uhel, papír, 18,2 x 10 cm, sign. PD Myslbek, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Josef Václav Myslbek ml.
(1884-1963)
Muž s čapkou a kabátem
Položka č.: 276348Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 08. 2023 13:07
uhel, akvarel, papír, 20,9 x 11,5 cm, sign. PD Myslbek, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Josef Václav Myslbek ml.
(1884-1963)
Dva muži
Položka č.: 276347Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 08. 2023 13:06
uhel, papír, 17,6 x 17,4 cm, sign. PD Myslbek, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)