Internetová aukce

V případě zájmu o prohlídku děl z internetové aukce nás prosím kontaktujte na tel.: 224 930 340.

SEZNAM AUTORŮ

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    František Nechvátal

    Položka č.: 250954

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:13

    litografie, 1955, 15,8 x 11 cm, sign. DU Liesler 1955, nepatrně zažloutlý papír, pravý horní roh a levý dolní roh papíru lehce pokrčen (nezasahuje do grafiky), LD papír lehce ušpiněn, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, S…

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    Dívka a slunce

    Položka č.: 250944

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:14

    litografie, 1987, 20 x 8,5 cm, sign. PD Liesler 87, na zadní straně papír odřen, lehce přesvitá i na přední stranu papíru s grafikou, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Lisý

    (1912-1990)

    Vyšehrad

    Položka č.: 260068

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:15

    litografie, 1981, 12,2 x 19 cm, sign. LD P. Lisý 81, papírová pasparta, č. 20/111, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole dekorativních umění v Praze, člen SVU Marold a SČVU

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • A. Václav Mašek

    Muž s puškou

    Položka č.: 242937

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:16

    lavírovaná tuš, 22 x 16,2 cm, zašlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • A. Václav Mašek

    V záři

    Položka č.: 242935

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:17

    akvarel, tužka, papír, 35 x 24,5 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • A. Václav Mašek

    Děti s kuřátky

    Položka č.: 242399

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:18

    tužka, papír, 22,5 x 32 cm, lehce ztažloutlý, zašlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • A. Václav Mašek

    U stolu

    Položka č.: 242398

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:19

    tužka, pero, papír, 16 x 10 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • A. Václav Mašek

    Práce na polích

    Položka č.: 242396

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:20

    tuš, tužka, papír, 29,5 x 45 cm, ušpiněný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • A. Václav Mašek

    Portrét muže

    Položka č.: 234096

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:21

    dřevoryt, 7,5 x 9,8 cm, studijní práce A. V. Maška, papír ušpiněn, v okolí grafiky papír lehce pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • A. Václav Mašek

    Čtení

    Položka č.: 234093

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:22

    tuš, papír, 7 x 14,5 cm, přilepeno zezadu na paspartu, studijní práce A. V. Maška, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Rafaelle Morchen

    (1758-1833)

    Tasso

    Položka č.: 246876

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:23

    mědirytina, 12,9 x 10 cm, značeno DU Engraved by R. Hart from a print by Raffaelle Morghen, při levém okraji papír zažloutlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Rafaelle Morchen

    (1758-1833)

    Francis Petrarch

    Položka č.: 246875

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:24

    mědirytina, 12,5 x 9,7 cm, značeno PD Robt hart sct.; LD Raffaelle Morhen pinxt., mírně zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Anna Nečasová

    Kompozice

    Položka č.: 220932

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:25

    akvarel, kombinovaná technika, papír, 11,5 x 14,7 cm, sign. vzadu Nečasová, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ad. Neumann

    Don Manuel

    Položka č.: 262644

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:26

    kolorovaná mědirytina, 17,4 x 12,9 cm, značeno PD Ad. Neumann gest.; LD A. v. Ramberg gez., lehce zahnědlý papír z drobmnými tmavšími tečkami, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Bodlák

    Položka č.: 243395

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:32

    litografie, 1988, 39 x 14 cm, sign DU, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Muži u portrétu

    Položka č.: 242473

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:33

    dřevoryt, 7,5 x 5,2 cm, sign. PD; značeno LD na desce A. M., papír na pravém okraji lehce pokrčen (mimo tisk), Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Svojanov a Rychnov

    Položka č.: 242472

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:34

    litografie, 2005, 7,5 x 26,5 cm, sign. PD 2005, č. 61/100, papír uprostřed přeložen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    České umění XIX. století

    Položka č.: 267382

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:35

    tisk, plakát, 58 x 83 cm, v rozích přehnutý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Kompozice

    Položka č.: 249471

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:36

    lept, 14,5 x 8,5 cm, sign. PD, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Jezdec

    Položka č.: 242479

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:37

    litografie, 13,2 x 12 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Portrét muže

    Položka č.: 234099

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:38

    tužka, papír, 30 x 20,5 cm, v rozích zažloutlý papír, horní levý roh lehce pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Domek u cesty

    Položka č.: 229947

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:39

    mědirytina, 7,3 x 5,3 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Domy u řeky

    Položka č.: 228259

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:40

    dřevoryt, 15,5 x 12 cm, zažloutlý papír, lehce poškozené okraje, poškození nezasahuje do tisku, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    4 x pohlednice Evropská města (2 x Paříž, Berlínská univerzita, Vídeň Hofburg)

    Položka č.: 260931

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:41

    4 x pohlednice, zadní strany pohledů popsány, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Oberthor

    (1921-1996)

    Mušketýr s růží

    Položka č.: 249473

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:42

    litografie, 16,8 x 8 cm, oříznuto, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Pařík

    (1930-1999)

    Koule na noze

    Položka č.: 261068

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:43

    tuš, běloba na papíře, 14 x 17,5 cm, značeno autorským razítkem Jiří Pařík PD, nalepeno na kartonu, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • August Friedrich Pecht

    (1814-1903)

    Arnold vom Melchtal

    Položka č.: 246860

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:44

    kolorovaná mědirytina, 16,5 x 12,6 cm, značeno PD A. Fleischmann gest.; LD Fr. Pecht gez., zažloutlý papír, v rozích pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • August Friedrich Pecht

    (1814-1903)

    Der Kapuziner / Kapucín

    Položka č.: 246853

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:45

    kolorovaná mědirytina, 16,9 x 13 cm, značeno PD A. Schultheiss gest.; LD Fr. Pecht gez., lehce zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Emil Pitter

    (1887-1943)

    Zápas

    Položka č.: 242478

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:46

    dřevoryt, 11,5 x 15,8 cm, pod tiskem na papíru nalepen štítek: Emil Pitter: Zápas (Původní dřevoryt), příloha Veraikonu 1926, mírně zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Pouzar

    (1952)

    Tištěná fotografie s podpisem

    Položka č.: 282554

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:47

    tisk, 21 x 15 cm, podpis J. Pouzara, bývalý československý hokejový útočník, trojnásobný vítěz Stanley Cupu s týmem Edmonton Oilers, Foto Lev Stein, lehce opotřebeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook