Internetová aukce
V případě zájmu o prohlídku děl z internetové aukce nás prosím kontaktujte na tel.: 224 930 340.
-
Josef Liesler
(1912-2005)
František Nechvátal
Položka č.: 250954Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:13
litografie, 1955, 15,8 x 11 cm, sign. DU Liesler 1955, nepatrně zažloutlý papír, pravý horní roh a levý dolní roh papíru lehce pokrčen (nezasahuje do grafiky), LD papír lehce ušpiněn, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, S…
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Dívka a slunce
Položka č.: 250944Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:14
litografie, 1987, 20 x 8,5 cm, sign. PD Liesler 87, na zadní straně papír odřen, lehce přesvitá i na přední stranu papíru s grafikou, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Lisý
(1912-1990)
Vyšehrad
Položka č.: 260068Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:15
litografie, 1981, 12,2 x 19 cm, sign. LD P. Lisý 81, papírová pasparta, č. 20/111, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole dekorativních umění v Praze, člen SVU Marold a SČVU
Aktuální cena: 120 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
A. Václav Mašek
Muž s puškou
Položka č.: 242937Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:16
lavírovaná tuš, 22 x 16,2 cm, zašlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
A. Václav Mašek
V záři
Položka č.: 242935Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:17
akvarel, tužka, papír, 35 x 24,5 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
A. Václav Mašek
Děti s kuřátky
Položka č.: 242399Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:18
tužka, papír, 22,5 x 32 cm, lehce ztažloutlý, zašlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
A. Václav Mašek
U stolu
Položka č.: 242398Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:19
tužka, pero, papír, 16 x 10 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
A. Václav Mašek
Práce na polích
Položka č.: 242396Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:20
tuš, tužka, papír, 29,5 x 45 cm, ušpiněný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
A. Václav Mašek
Portrét muže
Položka č.: 234096Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:21
dřevoryt, 7,5 x 9,8 cm, studijní práce A. V. Maška, papír ušpiněn, v okolí grafiky papír lehce pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
A. Václav Mašek
Čtení
Položka č.: 234093Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:22
tuš, papír, 7 x 14,5 cm, přilepeno zezadu na paspartu, studijní práce A. V. Maška, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Rafaelle Morchen
(1758-1833)
Tasso
Položka č.: 246876Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:23
mědirytina, 12,9 x 10 cm, značeno DU Engraved by R. Hart from a print by Raffaelle Morghen, při levém okraji papír zažloutlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Rafaelle Morchen
(1758-1833)
Francis Petrarch
Položka č.: 246875Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:24
mědirytina, 12,5 x 9,7 cm, značeno PD Robt hart sct.; LD Raffaelle Morhen pinxt., mírně zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Anna Nečasová
Kompozice
Položka č.: 220932Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:25
akvarel, kombinovaná technika, papír, 11,5 x 14,7 cm, sign. vzadu Nečasová, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ad. Neumann
Don Manuel
Položka č.: 262644Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:26
kolorovaná mědirytina, 17,4 x 12,9 cm, značeno PD Ad. Neumann gest.; LD A. v. Ramberg gez., lehce zahnědlý papír z drobmnými tmavšími tečkami, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Bodlák
Položka č.: 243395Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:32
litografie, 1988, 39 x 14 cm, sign DU, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Muži u portrétu
Položka č.: 242473Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:33
dřevoryt, 7,5 x 5,2 cm, sign. PD; značeno LD na desce A. M., papír na pravém okraji lehce pokrčen (mimo tisk), Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Svojanov a Rychnov
Položka č.: 242472Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:34
litografie, 2005, 7,5 x 26,5 cm, sign. PD 2005, č. 61/100, papír uprostřed přeložen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
České umění XIX. století
Položka č.: 267382Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:35
tisk, plakát, 58 x 83 cm, v rozích přehnutý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Kompozice
Položka č.: 249471Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:36
lept, 14,5 x 8,5 cm, sign. PD, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Jezdec
Položka č.: 242479Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:37
litografie, 13,2 x 12 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Portrét muže
Položka č.: 234099Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:38
tužka, papír, 30 x 20,5 cm, v rozích zažloutlý papír, horní levý roh lehce pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Domek u cesty
Položka č.: 229947Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:39
mědirytina, 7,3 x 5,3 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 60 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Domy u řeky
Položka č.: 228259Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:40
dřevoryt, 15,5 x 12 cm, zažloutlý papír, lehce poškozené okraje, poškození nezasahuje do tisku, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 60 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
4 x pohlednice Evropská města (2 x Paříž, Berlínská univerzita, Vídeň Hofburg)
Položka č.: 260931Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:41
4 x pohlednice, zadní strany pohledů popsány, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 120 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Oberthor
(1921-1996)
Mušketýr s růží
Položka č.: 249473Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:42
litografie, 16,8 x 8 cm, oříznuto, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Pařík
(1930-1999)
Koule na noze
Položka č.: 261068Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:43
tuš, běloba na papíře, 14 x 17,5 cm, značeno autorským razítkem Jiří Pařík PD, nalepeno na kartonu, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
August Friedrich Pecht
(1814-1903)
Arnold vom Melchtal
Položka č.: 246860Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:44
kolorovaná mědirytina, 16,5 x 12,6 cm, značeno PD A. Fleischmann gest.; LD Fr. Pecht gez., zažloutlý papír, v rozích pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
August Friedrich Pecht
(1814-1903)
Der Kapuziner / Kapucín
Položka č.: 246853Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:45
kolorovaná mědirytina, 16,9 x 13 cm, značeno PD A. Schultheiss gest.; LD Fr. Pecht gez., lehce zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Emil Pitter
(1887-1943)
Zápas
Položka č.: 242478Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:46
dřevoryt, 11,5 x 15,8 cm, pod tiskem na papíru nalepen štítek: Emil Pitter: Zápas (Původní dřevoryt), příloha Veraikonu 1926, mírně zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Pouzar
(1952)
Tištěná fotografie s podpisem
Položka č.: 282554Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:47
tisk, 21 x 15 cm, podpis J. Pouzara, bývalý československý hokejový útočník, trojnásobný vítěz Stanley Cupu s týmem Edmonton Oilers, Foto Lev Stein, lehce opotřebeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO